The world is burning and we're the flames

Srpen 2015

Zavislost...

13. srpna 2015 v 14:37 | Anonym
Závislost je slabost

Nesnáším lidi kteří jsou jakkoliv závislí na někom nebo něčem jiném, v obou případech v mých očích klesnou na bod hovna na mých botách. Závislí lidé jsou potenciálními slabými články naší společnosti. Závislost se nedá omluvit, jelikož slabí lidé si vyberou svou závislost jen, aby se cítili vnitřně silní. Závislost je pro ně tudiž droga, kterou využívaji k boji proti jejch slabosti.
Závěr: Závislým lidem diktuje jejich závislost a oni poslouchají, tudíž jsou slabí...

Person..

6. srpna 2015 v 20:20 | Anonym
Lidí chodí jen tam, kde člověka jenom vyuziji a dělají jaký/á to není dobrý/á kamarád/ka, ale pravdou je, že to počáteční okouzlení z vás se brzy vypaří a začnou o vás šířit pomluvy, ale na vás se budou stále jen pitomě usmivat vy se budete cítit dobře, ale až to zjistíte tak budete mít pocit že jste jen kus hovna.
Vítejte ve světě, kde loajalnost, upřímnost a věrnost jsou sprostá slova, která se trestají. Jste uprimni a lidí vás nemají radí kvůli pravdě kterou říkáte. Jste loajální a lidí za vámi nechodí z jednoho dobrého důvodu nemohou s vámi promlouvat ostatní... Tleskam téhle společnosti...Takže velké ★VÍTEJTE★