The world is burning and we're the flames

Červenec 2015

Trápení...

9. července 2015 v 20:22 | sadness
Proč jsme na Zemi, když se jen trápíme?
My se nikdy netrápíme pořád.Naše problémy jsou jen povrchní.Myslím tím, že většina z nás se trápí kvůli hloupostem, na které si později ani nevzpomeneme.Říkáme si jak je nespravedlivé, že někteří z nás mají větší štěstí než vy! Buťe rádi jak na tom jste, protože na světě se vždy najde někdo kdo je na tom ještě hůř než vy! A pamatujte, že jednou vyjde Slunce a všechno bude lepší. Musíte si věřit!Musíte mít naději!Musíte věřit, že jednou se nadechnete a to co budete dýchat bude jen čistota, jen svooda, kterou ucítíte. Jen uvolnění, kterého jste se tak báli
.

Charakter....

9. července 2015 v 20:00 | sadness |  Citát dne:)

Jestliže má člověk špatný charakter,krásná tvář ho nezachrání..


Motivation..

9. července 2015 v 19:55 | sadness
Tolik lidí si zoufá kvůli tomu jak vypadaji kvůli tomu, že je nekdo nemiluje, ale neuvědomují si, že mezitím ubýhá čas, který by mohli využít líp než tím, že se budou litovat.Podívejme se na lidi,mladé lidi, kteří zrovna umírají.Určitě by nechtěli zameškat život otázkami typu "Nevypadam v tom tlustě?" "Co když mě nemiluje?"" Ma to šanci?" Tihle lidi by si nechtěli zkazit život.Radši by šli a mluvili na rovinu, protože si váží svého času na teto Zemi. Oni kašlou na to jak vypadají,hlavně že žijí, hlavně že mohou stále dýchat, hlavně že mohou být sami sebou. Oni se těší na další den, očekávaji příchod slunce do jejich života jako my očekáváme příliv kysliku do svých plic.Oni vědí co je to cena života stejně jako ostatní lide co si prošli peklem.Oni ví jak rychle se život dokáže změnit. Oni jsou pro mě inspirace, oni jsou pro mě hrdinové. Oni se nevzdali.Oni přijali svůj osud líp než většina lidí. Oni jsou pro me motivace být lepší..

Proč lidé pláčou?..

8. července 2015 v 21:29 | sadness
Pláčou, protože mají strach.
Pláčou, protože cítí bolest.
Pláčou, protože se cítí osaměle.
Pláčou, protože jejich srdce pláče také.
Pláčou, protože jsou šťastní.
Pláčou, protože jsou zklamaní.
Pláčou, protože pláč uvolňuje.
Pláčou, protože chtějí...
Nezapomeňte jsou i lidé co hrají pláč jen aby je někdo politoval...

Pláč je výsledek slabosti, kdo říká že ne, chce omluvit jen to proč pláče on sám...

Vždycky stím můžeme něco udělat..Vím že to bolí, ale tu bolest kterou cítíme můžeme přeformátovat do něčeho lepšího než do slz..

Moto dne :)

8. července 2015 v 21:15 | sadness |  Moto dne :)

Yesterday last forever

Tomorrow comes never


Vina...

8. července 2015 v 21:11 | sadness
Zase jsem večer dostala myšlenku a musím se sní s vámi podělit :D

Jsou doby kdy můžeme svádět vinu za situaci na ostatní, ale vlastníme naše reakce na ně.Přichází moment, kdy jsme my ti odpovědní za naše rozhodnutí a výmluvy už nemají žádnou váhu.

Rodina...

8. července 2015 v 21:08 | sadness
Ahoj nedávno jsem přemýšlela jak je pro nás rodina důležitá a koho vlastně považujeme za rodinu...

Hlavní myšlenka tohohle by měla být, že rodinu nelze stanovit krví.Rodina je stanovena činy, podle kterých bysme ji měly vybírat...Rodina je o důvěře.Rodina je o přijetí nás samotných,o přijetí toho jací jsme se všemi naašimi chybami.Rodina je o lásce.Pravá rodina je vysloužena ne být do ni narozena.Pravou rodinu máme v srdci a ne jenom na papíře nebo doma když příjde výplata.Rodina jsou lidé kteří za vámi přijdou i ve vaši krizi, aby vám pomohli ne jen fyzicky ale i psychicky...